نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تنهایی و بی حوصلگی

916
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تنهایی و بی حوصلگی

سلام دوستای خوبم.. خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم و میتونم باهاتون حرف بزنم. امیدوارم بتونین کمکم کنین و مشکلم رو حل کنین
    من یه دختر 19 ساله ام که از بچگی با کمبود محبت و توجه از طرف خانواده بزرگ شدم. با اینکه خداروشکر هم پدر دارم هم برادر اما اون علاقه و توجه ای که باید از سمتشون دریافت میکردم رو نکردم
    تو این 19 سال من هیچ دوست صمیمی نداشتم... اگر هم داشتم فقط در حد همون مدرسه و دانشگاه بود. همیشه دلم میخواست دوستای زیادی داشته باشم که بتونم مثل خواهر روشون حساب کنم اما خب...
    بارها هم خواستم نیاز های عاطفیم رو با جنس مخالف برطرف کنم که همه فقط دنبال یک چیز بودن و منم نمیتونستم با این قضیه کنار بیام و بعد از چند وقت رابطه تموم میشد.
    به خاطر همین تمام وقت من با خواهرم میگذشت... الان اون نامزد کرده و احساس میکنم خیلی عوض شده، شایدم تصور منه. برای همین سر هر مساله ای با هم بحث و دعوا داریم
    همیشه بی حوصله ام و اشتیاق انجام هیچ کاری رو ندارم... حتی اون کارایی که خیلی دوست دارم.
    از طرفیم چون هیچ دوستی ندارم همش مجبورم تو خونه باشم و اگرم بیرون میرم زود برمیگردم خونه....
    خیلی بی حوصله و عصبیم... هیچ چیزی آرومم نمیکنه... خواب درستی هم ندارم

امیدوارم بتونین کمکم کنین چون واقعا دارم اذیت میشم.... ((((

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره فردی

سلام.
    چرا به دنبال علاقه هاتون نمی رید؟ محیط هایی که دیگران سلایق و علاقه های مشابه شما دارید محیط های خوبی برای معاشرت با دیگران هست چرا که وجه تشابه بیشتری دارین با افراد. محیط های علمی، هنری، ورزشی و...

در مورد این عصبی بودن و خواب، اول سعی کنید این رو اصلاح کنید، چون این دو مورد دقیقا به هم مرتبط هستن. نداشتن خواب کافی باعث عصبی شدن و حساس شدن به مسائل میشه. و البته مشکلات دیگه. یه برنامه ریزی برای خودتون داشته باشید که هم به تفریح و علاقه هاتون اهمیت داده بشه و هم مسائل دیگه زندگیتون، رفته رفته بهتر میشه. در مورد عدم دریافت محبت کافی، سعی کنید بیشتر و بیشتر به پدر و مادرتون محبت کنید، نتیجه اش قشنگه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

3. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد